Fiverr کسب درامد دلاری از سایت خدماتی

فایور (Fiverr) یک شرکت بین المللی آنلاین برای فروش خدمات، کار و یا سرویس توسط فریلنسرها (اعضای سایت که افرادی مانند شما هستند) می باشد. فایور لیستی متشکل از بیش از 3 میلیون سرویس دارد که در این سایت مورد عرضه و تقاضا قرار می گیرند. قیمت سرویس های عرضه شده از 5 دلار شروع می شود که اسم سایت یعنی Fiverr نیز بر همین اساس (عدد 5 یا Five ) انتخاب شده است


لینک ثبت نام در سایت فایور


اندکی از تاریخچه فایور و بنانگذاران آن

شای وینیگر و مایکا کافمن ( Shai Wininger and Micha Kaufman) ، در سال 2009 این شرکت را راه اندازی کردند. طرح اولیه متعلق به وینیگر بود که با ایده راه اندازی یک فروشگاه که در آن مجموعه ای از خدمات دیجیتالی، بصورت دو طرفه – یعنی هم خرید و هم فروش- ارائه شود، مطرح شد. خدمات ارائه شده در این سایت شامل نوشتن، ترجمه، طراحی سایت، ویرایش ویدیو، برنامه نویسی و خدمات دیگری از این دست میباشد که بصورت آنلاین و دیجیتالی قابل انجام هستند. به سرویس هایی که در فایور ارائه می شوند گیگ (Gig) گفته می شود.

به هر خدمتی که بر روی این سایت ایجاد شده باشد، گیگ (Gig) می‌گویند.

فایور از سال 2013 به یکی از 100 سایت اول و محبوب در آمریکا تبدیل شده است. همچنین این سایت در بین 150 سایت برتر دنیا قرار دارد

فایور سایت ارائه کالا نیست. شما فقط می‌توانید خدمات ارائه دهید. اکثر ایرانی‌های عضو Fiverr در زمینه‌ی ترجمه فعالیت می‌کنند. ترجمه از زبان‌های مختلف به فارسی. ترجمه متن و صوت و فیلم. گیگ‌های زیادی در این سایت موجود است که اکثرشان در زمینه طراحی و گرافیک و سئو و ساخت فیلم و انیمیشن و اینفوگرافیک و طراحی کارت ویزیت و تولید محتوا و رفع ایرادات سایت وردپرسی و مشاوره و راهنمایی در موردسفر به شهر و کشوری خاص و … است .البته گیگ‌های بسیار خلاقانه‌ای می‌توان در این سایت ایجاد کرد و از آنها کسب درآمد کرد. برخی از آنها را که در فایور موجود است را برایتان عنوان می‌کنم:


  • فردی می‌گوید که من می‌توانم متن مورد نظر شما را با صدای ترامپ یا اوباما بخوانم.

  • فرد دیگری می‌گوید که من می‌توانم متن مورد نظر شما را روی پلاکارد بنویسم و سه ساعت در شلوغ‌ترین نقطه‌ی شهری که در آن زندگی می‌کنم، آن پلاکارد را دستم بگیرم و بایستم.

  • من می‌توانم نام شما و معشوقتان را در شن‌های ساحل دریای نزدیکم بنویسم و عکس و فیلمش را برایتان بفرستم.

  • من می‌توانم شعری که شما نوشته‌اید را برایتان با صدای خوش بخوانم.

  • من به ۱۰ سئوال شما در مورد تایلند جواب می‌دهم.

  • من یک کارت پستال از لندن به کشور مورد نظر شما پست میکنم.


چگونه با فایور کار کنیم و درآمد کسب کنیم؟


شما ابتدا باید در سایت فایور ثبت نام کنید ، فقط مشکلی که الان ما داریم در اینجا ثبت شماره خارج از کشور در سایت برای وریفای کردن ثبت نام شما .ثبت نام شما در این سایت مانند سایت های دیگر است و سخت نیست. ویدیو آموزشی را تماشا کنید سپس از طریق این لینک شماره تماس خود را وریفای کنید:

تماشای ویدیو آموزشی : (vpn نیاز است)لینک وریفای شماره تلفن (در صورت پخش احتمالی تبلیغ قبل از رسیدن به صفحه دکمه زرد رنگ اسکیپ در گوشه بالای صفحه را بزنید.۳ تا ۴ ثانیه زمان میبرد تا دکمه پدیدار شود)


برای نقد کردن مبالغتان میتوانید از طریق صرافی های داخل ایران اقدام به ایجاد حساب پی پال نمایید و یا از حساب مالی آشنایان در خارج از ایران استفاده نمایید.